Fotoselli kapı

Fotoselli kapı

Fotoselli kapı

    fotoselli kapı

Fotoselli kapı, modern yapısıyla en çok tercih edilen ekonomik bir üründür.Günümüzde fotoselli kapı'lar ev ve işyerleri için artık vazgeçilmez özelliklerden biri haline gelmiştir.

Fotoselli kapı'nın açılması için hiçbir temasa gerek yoktur, geçiş alanına girer girmez kapı sizi algılar ve kendiliğinden açılır ve siz geçiş alanından uzaklaştıkça kapanır.Fotoselli kapı'nın birçok avantajları vardır; Estetiktir, göze hitap eder, her türlü dekarasyona uygundur.Bunun yanı sıra kullanımı kolay ve zahmetsizdir.

Sessiz çalışma özelligiyle ile cezbedicidir.Ayrıca saydığımız  avantajların yanı sıra güvenlik kapı donanımıyla dikkat çekmektedir.Örneğin mekanizmanın kilitlenme ünitesi elektromanyetik olduğundan ancak istenildiği zaman manüel bir kilitle    uygulanabiliyor.Ayrıca kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizde birlikte isteğe bağlı olarak çeşitli fotoselli kapı sistemleri sunmaktayız.

 


Kasva yapı mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteyi hedefleyerek ekonomik fiyatlarımızla fotoselli kapı tamirini, bakımını ve demontajını da yapmaktayız.