Pergola tente

Pergola tente

Pergola tente

Pergola Tente Sistemleri, ergonomik, kaliteli, fonksiyonel, dayanıklı ve estetik görünümlü iç ve dış mekanlarda tüm hava şartlarına dayanıklı açılır kapanır bir sistemdir.
Pergola Tente Sistemleri,yaşam kalitesini yükselten, modern ve şık çağdaş bir model olarak sizlere farklı deneyimler yaşattırmaktadır.


Pergola Tente Sistemleri sayesinde mekanları dört mevsim kullanabilirsiniz.Yazın sıcak ve bunaltıcı gölgenin serinliğini hisseder,kışında konforunu yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda uzaktan kumandalı motor ile desteklenmektedir. Kumandasında ileri ve geri kontrol sistemi bulunmaktadır.

Dilerseniz tente sistemlerini cafe, restaurant, otel, bahçe,kış bahçesi,teras,villa ve alışveriş merkezlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Ayrıca kullanabileceğiniz mekanlarda baz alınarak katlanır tente,otomatik tente,körüklü tente ,wintent tente,mafsallı tente ve güneşlik tente sistemleri modellerini hizmetinize sunmaktayız.


 Biz kasva yapı mimarlık ekibi olarak işçilik ve kaliteli malzeme kullanımına oldukça önem vermekte ve ürünlerimizi sizlerin memnuniyeti için tasarlanmaktadır.

                                                        ÖZELLİKLER:

1- Teknik Detaylar a. Taşıyıcı Konstrüksiyon * Tüm profiller ve konstruksiyon elektrostatik toz fırın boyalıdır. * Sistemin konstruksiyonu Alüminyum.

b. Sistemin Kesit ölçüleri ve detayları: * Sistemin yan taşıyıcı kiriş ölçüsü 80 mm x 130 mm * Sistemin yan taşıyıcı profillerinin et kalınlığı 3 mm'dir. * Sistemin ön kiriş ölçüsü 150 mm x 160 mm * Sistemin ön kiriş profillerinin et kalınlığı 3 mm'dir. * Sistemin ön dikme ölçüsü 110 mm x 110 mm * Sistemin ön dikme profillerinin et kalınlığı 4 mm'dir. * Sistemin kumaşı alttan taşıyıcı profil ölçüsü 56,5 mm x 46,5 mm * Sistemin kumaşı alttan taşıyıcı profil et kalınlığı 1,50 mm * Sistemin kumaşı alttan taşıyıcı kalın profil ölçüsü 86,42 mm x 57,12 mm * Sistemin kumaşı alttan taşıyıcı kalın profil et kalınlığı 1,65 mm * Sistemde, yağmur oluklu ön kiriş kullanılır ve yağmur suyunun ön dikmelerden tahliyesi sağlanır.

c. Kumaşlar * Black-out özellikli 3 katmanlıdır ve ağırlığ 800 gr/m2'dir. * Işık yansıtmama, alev yürütmeme ve eşit esneme özelliğine sahiptir. * Su geçirmez, solmaz ve yırtılmaya karşı garantilidir. * Renk seçenekleri krem, beyaz. * Menşeği FRANSA 'dır.

d. Otomasyon Sistemleri: * Sistemin hareketini sağlayan motor SOMFY markadır ve uzaktan kumandalıdır. * Motor torku 120 devri 11 rpm'dir. * Menşeği FRANSA 'dır.

e. Tente Mekanizması: * Sistemde kendinden yağmur oluklu ön kiriş kullanılır ve yağmur suyunun tahliyesi sağlanır. * Sistemin hareketi 'Triger Gergi Sistemi' ile sağlanmaktadır. * Sistemde yağmurun ve rüzgarın yanlardan sızmasını engelleyen fitil sistemi mevcuttur. * Tüm bağlantı elemanları, civatalar ve pimler INOX paslanmazdır. * Menşeği TÜRKİYE * ELEKTRİK TESİSATI " ALICIYA " AİTTİR. * ANKRAJ YALITIMI " ALICIYA " AİTTİR.

2. Kalite Sertifikaları: * ISO 9001:2000 * CE 3. GARANTİ * Tente mekanizması, motor ve Black-out kumaş 5 yıl garantilidir. 4. TEST SONUÇLARI Yapılan testler ISO 9001- CE "Rüzgara Karşı Dayanım Testi" ve Ağırlık Kapasite Testi'ne uygun bir şekilde test sonuçları şu şekildedir. * Rüzgar Dayanım Testi : q=600 NM / m2 * Kar Yükü Taşıma Kapasitesi : 10 cm / m2 * Rüzgara karşı dayanımı 11 Şiddet ( Beaufort skalasına göre ) 100km/h'dir. * Tentenin Açma Kapama Dayanım Testi : min 50.000 tekrar