Teras kapatma

Teras kapatma

Teras kapatma

                                           TERAS KAPATMA SİSTEMLERİ

Teras kapatma; Yapının mimarisinin el verdiği ölçüde ve müşterinin istekleri doğrultusunda cam, şıngıl, mebran veya Pergola Tente malzeme ile kapatma uygulamasıdır.
Teras kapatma sistemleri,terasların dört mevsimde kullanılması, kullanışsız bir alan olmaktan kurtulmakta ve kullanılabilir yaşam alanlarına dönüşmesini sağlamaktadır.Teras kapatma sistemleri,açılır ve kapanma özelliği ile kışın dışardan gelen soğuk havayı keser, yazın ise kapatılan terası açarak serin ve ferah bir ortam sağlar.

Böylelikle mevsimsel ve yaşamsal koşulları dikkate alarak konforlu ve güvenli bir ortam sağlar.Teras kapatma sisteminin kullanım alanları,restoranlar,kafeler,kış bahçeleri,verandalar ve ofislerdir.
    Teras kapatma sistemleri,teraslar modern ,şık ve estetik bir görünüm katmaktadır.
Teras kapatma modelleri, çok fazla çeşit ve model uygulanarak yapılabilir.
                                      YARI CAMLI TERAS KAPATMA
Yarı camlı teras kapatma uygulaması, güneş ışığından ve enerjisinden dengeli faydalanılması gibi birçok avantajları olan modern bir teras uygulamamızdır.Yarı camlı teras kapatma sistemi hem yazın hem kışın ideal ışık ve sıcaklık alarak konforlu kullanımını sağlamaktadır. Dış cepheden bakıldığında cam ağırlıklı görünüşü ile göze batmayan, komşuları rahatsız etmeyen şık ve estetik bir görünüm sağlar.
                         CAMLI TERAS KAPATMA
Camlı teras kapatma sistemleri özellikle güneş ışığı ve enerjisinin istenen yerlerde uygulanan belli oranda renkli camlar kullanılarak yapılan uygulamadır.
                        ŞINGILLI TERAS KAPLAMA
Tamamı kapalı teras kapatma uygulaması sıcak ve soğuğu en yüksek oranda kesen uygulama olup yazın sıcağından kışın soğuğundan etkilenmektedir.
Kasva yapı mimarlık olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını baz alarak herşeyden önce müşteri memnuniyeti diyerek sizlere hizmet vermekteyiz.